AYDINLATMA METNİ

Sayın ilgili,

İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’nde [796-2] sicil numarasıyla kayıtlı, [0912001827800053] MERSİS numaralı, “Malkara Organize Sanayi Bölgesi Çavuşköy Mahallesi Akıncı Caddesi No:5-9 Malkara/Tekirdağ” adresinde mukim ÜNAL PEYNİRCİLİK olarak kişisel verilerin korunmasına önem vermekteyiz.

Paylaşmış olduğunuz adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranız http://www.unalpeynircilik.com.tr internet sitesi üzerinden ÜNAL PEYNİRCİLİK’e mesaj gönderenlerin kimliklerinin tespit edilmesi ve İnternet sitesi üzerinden gönderilen mesajlara geri dönüş yapılabilmesi ve talep edilen hizmetlerin sağlanması amaçlarıyla sınırlı olarak kullanılmaktadır. Yukarıda belirtilen kişisel verileriniz, üçüncü kişi alıcı gruplarına aktarılmadan internet sitesi üzerinden otomatik yollarla işlenmektedir.

Kişisel verileriniz iletişim kurmak ve internet sitesi üzerinden gelen talepleri karşılamak hukuki sebebiyle Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. maddesinin 2. fıkrasının f bendinde belirtilen ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla Şirket’e meşru menfaati hukuki sebebine dayalı olarak internet sitesinin iletişim sekmesi üzerinden göndereceğiniz mesaj vasıtasıyla otomatik yolla toplanmaktadır.

E-posta adresi, posta adresi ve telefon numarası gibi bilgiler yalnızca Ünal Peynircilik İth.İhr.Tic.Ltd.Şti.’nin standart site üyeliği/e-bülten aboneliği aşamasında irtibat amacıyla kullanılır.

İlgili kişilerin haklarına ve Kanunun uygulanmasına ilişkin talepler, yazılı olarak Malkara Organize Sanayi Bölgesi Çavuşköy Mahallesi Akıncı Caddesi No:5-9 Malkara/Tekirdağ adresine iletilebilecektir. Konuya ilişkin olarak internet sitemizde yer alan formu kullanabilirsiniz. Kentsel, bu kapsamdaki taleplere yazılı olarak cevap verilecekse, on sayfaya kadar ücret almadan; on sayfanın üzerindeki her sayfa için 1 Türk Lirası işlem ücreti alarak yanıtlandırır. Başvuruya cevabın CD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halinde Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından talep edilebilecek ücret kayıt ortamının maliyetini geçemeyecektir.